تماس با ما

می توانید برای مشاوره و سوالات خود با تیم سوشال تودی ارتباط برقرار کنید

تماس در واتس‌آپ

09911221476

تماس در تلگرام

09911221476

برخی از سوالات پرتکرار شما که شاید به شما کمک کند

1 – چگونه می توانم برای یوتیوب خودم بازدید و سابسکرایب رایگان دریافت کنم؟

اگر شما از آن دسته از کانال دارانی هستید که به صورت حرفه ای و با نظم و طبق زمان بندی ویدیو می سازید و با قوانین یوتیوب از نظر کپی رایت و دیگر قوانین آشنا هستید ولی در مساله بازدید برای ویدیوهاییتان و همچنین جمع آوری اعضا یا سابسکرایب برای کانالتان مشکل دارید ما به شما کمک می کنیم تا این مورد حل شود می توانید با ما تماس بگیرید تا بعد از بررسی در مورد نحوه همکاری حمع بندی کنیم.

2 – چگونه می توانم از یوتیوب پول دربیارم؟

اگر با قوانین یوتیوب آشنا هستید در کنار اینکه می توانیم به شما در شرایط همکاری بازدید و سابسکرایب رایگان بدهیم و در رشد و توسعه کانالتان با شما همکاری و همراهی کنیم می توانیم با افتتاح حساب ارزی و یا نقد کردن درآمد شما به این مورد شما اگر نیاز شما باشد پوشش دهیم و حل کنیم. قطعا می دانید که شما وقتی کانال یوتیوبتان به شرایط قوانینی یوتیوب برسد می توانید درآد از انالتان داشته باشید که شامل 240 هزار دقیقه نمایش مجموعه ویدیوهاییتان است و همچنین 1000 عضو در کانالتان که می توانیم این موارد را هم برای شما حل و فصل کنیم کافی است با واحد پشتیبانی تماس بگیرید تا به گفتگو و جمع بندی برسیم و مشکل شما را برطرف کنیم.

در چه ساعتی می توانم با شما ارتباط برقرار کنم؟

از جایی که تعداد پیام های دریافتی ما بسیار بالا هست بعد از پیام دادن اگر پاسخ شما را دیرتر دادیم کمی صبوری کنید ولی در هر صورت اگر بین ساعت 8 صبح تا 8 شب پیام داده باشید بیشتر از 2 ساعت منتظر پاسخ نمی مانید